خدمات مشاوره و فراگیری پْریکُن

خدمات مشاوره و فراگیری پْریکُن

شرکت بین‌المللی .Précon Food Management B.V یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و آموزش است که از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را در کشور هلند آغاز کرد. پریکن ایران نیز از سال ۱۳۹۶ با هدف پشتیبانی از صنایع غذایی کشور در راستای بهبود کیفیت برای بهره‌وری بیشتر، فردایی بهتر و جامعه‌ای سالم‌تر، و شناخته شدن هر چه بیشتر محصولات ایرانی در بازارهای جهانی شروع به فعالیت کرده است.

دوره‌های آموزشی استاندارد پریکن به دلیل ماهیت عملی و تعاملی که براساس تجربه و تخصص مشاورین این شرکت ایجاد شده‌اند، شناخته شده هستند.

  • آموزش الکترونیکی

    آموزش‌های آنلاین شرکت پریکن کاملا مطابق با نیازهای علمی افراد در صنعت غذا هستند و به مسائل و مشکلاتی که در صنعت اتفاق می‌افتد، می‌پردازد. این دوره‌های آموزشی تعاملی بوده و با استفاده از سوال‌ها مثال‌های متعدد، فراگیر را در طول دوره به تفکر و یادگیری فعالانه تشویق می‌کند.

  • پلتفرم منحصر به فرد آموزشی

    شرکت پریکن با بهره‌گیری از پلتفرم منحصر به فرد برای اولین بار در ایران ساده‌ترین راه را برای ارزیابی فراگیران فراهم می‌کند. این سیستم مدیریت آموزشی (LMS) امکان ثبت‌نام فراگیر، به اشتراک‌گذاری برنامه‌های آموزشی، تخصیص دوره‌ها به افراد و کنترل میزان پیشرفت و عملکرد فراگیر را برای شما در هر لحظه فراهم می‌کند.

.

.

دوره آموزشی نحوه شستن صحیح و ضدعفونی کردن دست‌ها
دوره آموزشی شناخت ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری و مقابله
دوره آموزشی ویروس کرونا - بهداشت فردی در کارخانه‌های تولیدکننده مواد غذایی